آموزش وردپرس
سئو و کلمات کلیدی
سئو و کلمات کلیدی

صید کلمات کلیدی

صیاد ماهری شویم برای صید کلمات کلیدی !

موضوع کلمات کلیدی در سئو سایت منو یاد کارتن زبل خان در دوران کودکی میندازه ! همونطور که ” زبل خان اینجا ، زبل خان اونجا ، زبل خان همه جا بود؛ کلمات کلیدی نیز همون نقش رو ایفا میکنه !

پس چنانچه میخواهید کسب و کار اینترنتی خودتون رو آغاز و یا رونق دهید ، لیستی از کلمات و عبارات کلیدی و بالقوه سایتتون ایجاد کنید؛ بدین منظور  از خود بپرسید:

کلمات کلیدی سایت - سئو سایت

  • بازدید کنندگان چه کلماتی را برای دستیابی به محصولات و یا خدمات سایت شما جستجو می کنند؟

  • راه های مختلف ایجاد لیست کلمات کلیدی سایت

    به عنوان مثال کلمه هدف شما موبایل است کلمات کلیدی شما می تواند: تعمیرات موبایل , برنامه موبایل و فروش موبایل باشد – این همه کلمات کلیدیی هستند که موبایل را توصیف می کنند.

  • اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی شامل تمام تنوعات مرتبط با سایت شما باشد در حقیقت کلمات کلیدی متنوع و جامع باشند.

  • نظرسنجی: از کاربران خود بپرسید چه کلماتی را سرچ کردند تا به سایت شما رسیده اند “چه کلمه ای را در گوگل جستجو کردید تا به محصولات و خدمات ما رسیدید؟”

  • پیدا کردن آن کلماتی که از نظر “مردم عادی” برای جستجو استفاده می شود.مردم عادی: منظور افرادی هستند که خارج از صنعت کاری و یا مرتبط با سایت شما باشند.

  • استفاده از ابزار Keyword Planner برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب و پرجستجو .

    Keyword Planner سرویس جدید گوگل است که برای دسترسی به آن  تنها کافی است تا یک اکانت Gmail داشته باشید تا از طریق آن به بخش Google Adwords دسترسی پیدا کنید.پس از ورود به google.com از منوی بالا در قسمت Tools & Analysis و پس از Keyword Planner را انتخاب کنید حالا به راحتی می توانید بهترین کلمات کلیدی سایت را انتخاب کنید توصیه می کنیم حتما آموزش این ابزار را در نت جستجو و حتما از ابزار Keyword Planner  استفاده کنید.

برگرفته از سایت webcity

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.