آموزش وردپرس
خانه / سئو و بهینه سازی سایت / روش آشنا کردن مشتری با سئو
آموزش بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت

روش آشنا کردن مشتری با سئو

در این پست با  روش آشنا کردن مشتری با سئو آشنا خواهید شد .

در برخورد با مشتریان سئو باید دو گونه رفتار کرد

  • شما طراحی سایت آن شرکت را برعهده داشته اید

  • شما ارتباط قبلی با مشتری نداشته اید

چنانچه طراحی سایت شرکت یا کسب و کاری را برعهده می گیرید ، در همان مراحل اولیه باید مخاطبتان را از پروسه سئو سایت با خبر کنید ، البته لازم نیست در ابتدا فکر وی را درگیر پیچیدگی های سئو کنید ، فقط کافی است به عنوان آپشنی در قرار دادتان ذکر کنید ، کم کم و پس از رسیدن به مراحل پایانی طراحی ، با وی از لزوم دیده شدن کسب و کارش و افزایش مشتریانش صحبت به میان آورید ؛

روش آشنا کردن مشتری با سئو
آموزش سئو

شما می توانید با تعریف اینکه موتورهای جستجو از فرمول ها و الگوریتم های پیچیده ای برای رتبه بندی سایت ها و نمایش نتایج جستجو استفاده می کنند ؛ آن ها را متقاعد کنید که سئو سایت راه دیده شدن کسب و کارشان می باشد.

به مشتریتان بگویید که ؛ گوگل و سایر سایتهای دیگر برای جستجوی مطالب درخواستی صفحات و محتوایی را که از قبل ذخیره کرده اند یا اصطلاحا index  کرده اند را جستجو می کنند و شما کسی هستید که تجربه و تخصص و امکان این خدمت را دارید .

در واقع کار اصلی سئو این است که یک سایت را در گوگل معرفی می کند و نتیجه ی این کار می تواند باعث جذب مشتریان بیشتری می شود منتها عملی شدن این هدف نیازمند تجربه می باشد . در پایان لازم است این نکته را نیز در نظر بگیرید که  خیلی چیزی بیشتر از سوال مشتری جواب ندهید زیرا در این صورت ذهن مشتری درگیر شده و منصرف خواهد شد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.