آموزش وردپرس
خانه / طراحی سایت / افزونه های محبوب / افزونه ارسال ایمیل به نظرات کاربران
آموزش طراحی سایت - افزونه
آموزش طراحی سایت - افزونه

افزونه ارسال ایمیل به نظرات کاربران

یکی از قابلیت هایی که در سیستم مدیریت وردپرس وجود دارد ، قابلیت ارسال نظرات و اشتراک گذاری با سایر کاربران و مدیریت سایت می باشد ؛ همچنین در برخی از سایت ها امکان ارسال ایمیل به کاربران در صورت پاسخ به نطرات آنها نیز وجود دارد ! به اینصورت زمانی که شما یا کاربری به نظرات سایر کاربران پاسخ می دهد ، برای وی ایمیل پاسخ به نظر ازسال می شود تا از پاسخ به نظرشان آگاهی یابند . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به فراهم کردن چنین قابلیتی در سایت وردپرسی خود خواهید بود .

افزونه ارسال ایمیل به نظرات کاربران
آموزش طراحی سایت – افزونه

افزونه Subcribe To Comments یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که با نصب آن در سایت وردپرسی خود امکان ارسال ایمیل در هنگام پاسخ دهی به نظرات کاربران را برای آنها فراهم می کنید . پس از نصب این افزونه گزینه ای در کنار مشخصات کاربر در بخش ارسال نطر افزوده می شود که کاربر با تیک زدن آن می تواند از پاسخ دیگران به نظر او آگاه شود .

برخی از ویژگی های افزونه Subcribe To Comments برای وردپرس :

 • قابلیت ارسال ایمیل هنگام پاسخ دهی به نظرات کاربران

 • وجود گزینه ارسال و عدم ارسال ایمیل در بخش مشخصات نظرات

 • و …

اگر به دنبال افزونه ای برای اطلاع رسانی به کاربران در هنگام ارسال ایمیل های پاسخ دهی به نظراتشان در وردپرس هستید ، پیشنهاد ما استفاده از subscribe-to-comments-2-0 می باشد .

مشاهده صفحه افزونه Subcribe To Comments برای وردپرس

 • توجه کنید هر گاه می خواهید افزونه ای بر روی قالب خود نصب کنید ، بهتر است از نصب آخرین نسخه های آن اجتناب کنید، چرا که ممکن است قالبتان از آن نسخه پشتیبانی نکند و در فعال سازی آن افزونه به مشکل برخورد کنید ؛ پیشنهاد می کنم نسخه های اولیه را نصب و فعال کنید و سپس از قسمت تنظیمات افزونه ها ؛ آن را بروز رسانی کنید

 • توجه کنید که نکته فوق برای زمانیکه شما یک افزونه را از مخزن خود وردپرس نصب می کنید صدق نمیکند چرا که در آنجا برای هر پلاگین اطلاعاتی نظیر پشتیبانی کردن قالبتان از افزونه مورد نظر و … وجود دارد.

 

برگرفته از : /http://doctorwp.com

یک دیدگاه

 1. فروشگاه اینترنتی

  ممنون خیلی به دردم خورد
  با تشکر

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.