آموزش وردپرس
پله پله برای اجرای سئو
پله پله برای اجرای سئو
خانه / سئو و بهینه سازی سایت / آموزش گام به گام / آستین هایتان را بالابزنید تاسئوکار شوید

آستین هایتان را بالابزنید تاسئوکار شوید

آیا من میتوانم سئوی سایت خود را انجام دهم

آستین هایتان را بالا بزنید تا یک سئو کار شوید ….. به همین راحتی

پیرو مقالاتی که در مورد بهینه سازی سایت و اینکه اصلا سئو چیست؟ داشتیم ، در این نوشتار و مقالات آینده به بیان گامهای ساده و کلیدی سئو به زبانی قابل فهم برای غیرمتخصصین ! به منظور تحقق اهدافی چون رنکینگ بالا و قرار گرفتن در صفحه اول نتایج موتور جستجو ها می پردازیم.

شایان ذکر است آموزش های رایگان سئو به صورت گسترده ای در اینترنت، همانند راهنمایی های این مقاله، قابل دسترس است.با ترکیب این آموزش ها با مقداری تمرین می توانید در این راه تبدیل به یک استادکار شوید.

بستگی به زمان ، تعهد یادگیری و پیچیدگی وب سایت شما دارد، ممکن است با وجود شرایطی که در آن هستید تصمیم بگیرید که این کار را به یک متخصص واگذار کنید.عملکرد شرکت ها برای اعمال سئو در سایت می تواند متفاوت باشد.برخی از آن ها به صورت تخصصی و برخی دیگر با رویکردی کلی تر و گسترده تر عمل می کنند. در هر ضورت آگاهی شما از گامهای اولیه و غیر تخصصی سئو میتواند به عنوان یک ابزار نظارتی قوی نقش ایفا کند.

 seo - آموزش سئو سایت

پس پله پله تا سئو سایت با ما همراه باشید

پله اول

ب بسم الله سئو برای کسانیکه تصمیم به ایجاد یک سایت نموده اند ، انتخاب یک نام درست برای آدرس سایت است.

یک قانون طلائی در این مورد داریم که می گوید کاری کنید که در ذهن بازدیدکننده خود باقی بمانید. یکی از راههای عمل به این قانون طلائی استفاده از نامهای مناسب برای نام سایت است. اسم سایت شما می تواند نام کسب و کار شما باشد یا نام فعالیتی باشد که شما انجام می دهید. هیچگاه از اسامی طولانی و جمله ها برای ثبت نام سایت خود استفاده نکنید. علاوه بر این اگر می خواهید به هر دلیلی نام دامنه خود را عوض کنید، برای اینکه رتبه قبلی سایت را از دست ندهید بهتر است از سرویس Forwarding سایت قبلی استفاده کرده و نام قدیم را به آدرس جدید  Forward کنید.

لازم نیست به هر دری بزنیم و با  گوگل از در  کلک وارد بازی بشویم ( یادتان باشد کلک زندن و استفاده از شگردهای من در آوردی گوگل را فریب نمی دهد ) خود گوگل به صورت رسمی اصل و پایه سئو را برای ما شرح و توضیح میدهد. اگر می خواهید از جایی مناسبی  شروع کنید بهترین راهنمایی را از زبان گوگل بشنوید .

این مطلب برگرفته از وب سایت گوگل می باشد و  در آن به اصلیترین و پایه ترین امور  اشاره می کند که شاید در سایت های بزرگ و با رتبه بالا نیز برخی از این اصول نادیده گرفته شده است ( باهوش باشیم و استفاده بهینه بکنیم )

SEO Basics: Create unique, accurate page titles Make use of the “description” Meta tag

استفاده از عنوان صفحه دقیق و منحصر بفرد و ایجاد شرح صفحه متناسب با هر صفحه از سایت

واژه هایی که درURLصفحه قرار می گیرند، در صفحه تنایج جستحو گوگل با فونت درشت نمایش داده می شوند که این امر به افزایش تعداد کلیک و CTRکمک خواهد کرد. اگرURLبصورت متن Back Linkبکار رود ممکن است در افزایش رنک نیز تاثیر داشته باشد.

برای انتخاب یک نام درست، کلیدی و هوشمندانه مطلب زیر را دنبال کنید

صیاد ماهری شویم برای صید کلمات کلیدی !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.